Sortiment | Kompresní prádlo

Kompresní prádlo je účinným nástrojem nejen pro sportovce. Podporuje krevní oběh, slouží jako prevence rozvoje křečových žil nebo cestovní trombózy. Objevte výhody kompresního prádla i vy a přijďte se přesvědčit osobně do naší prodejny Chodím zdravě.

Maxis Relax

KOMPRESIVNÍ TŘÍDA: I. KT (18 – 21 mm Hg)

 

Punčochy RELAX snižují potíže počínající žilní nedostatečnosti, např. pocit únavy, těžkých nohou, napětí v nohou nebo otoky. Jejich použití je vhodné při výskytu drobných žilek na dolních končetinách. Je možné je použít jako prevenci rozvoje křečových žil, v těhotenství či jako prevenci hlubokého zánětu žil. Vhodné jsou při cestování jako prevence proti vzniku cestovní trombózy, při dlouhém stání či sezení.

Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou, úspěšně tiší bolest a potlačuje vznik otoků.

Maxis Travel

KOMPRESIVNÍ TŘÍDA: I. KT (18 – 21 mm Hg)

 

Cestovní kompresní lýtkové punčochy MAXIS® TRAVEL poskytují účinnou prevenci bolesti nohou, tvorby otoků apod. Jejich nošení je doporučováno jako podpůrný prostředek proti vzniku cestovní trombózy. Podporují přirozenou cirkulaci krve, takže krev namísto hromadění v nohách odtéká proti působení gravitace přirozeně zpět k srdci. Podkolenky využívají systém SILVERPROTECT, který pomáhá udržovat přirozené prostředí Vaší pokožky a zabraňuje vzniku nepříjemných pachů. Vyznačují se trendovým designem, širokým lemem s jemným svěrem. Mají anatomicky tvarovanou špičku a pro snadnější orientaci je na nich kromě velikosti vyznačena i levá a pravá noha. Dodávají se ve velikostech XS až XL (od čísla 36 až po 48) v pěti barevných variacích.

Podkolenka CEP

 

Německé podkolenky CEP poskytují maximální kvalitu, funkčnost a jedinečné benefity pro všechny vrcholové i rekreační sportovce. Správná dávka komprese zlepšuje zásobování svalů kyslíkem, což je důležité pro výkon, následnou regeneraci a prevenci zranění.

Podkolenka je vyrobena z extra odolného vlákna z chemického hedvábí. Je vhodná pro dlouhodobé používání. Perfektnímu padnutí na nohu pomáhá dostatečně široký lem, extra plochý šev v oblasti prstů na noze ochraňující tlakové body a anatomický design.

Kompresní návlek CEP

 

Kompresní návleky CEP jsou vhodné především pro sportovce. Díky definovanému kompresnímu profilu s nimi například běžci nebo triatleti dosahují podpory krevního oběhu a tím i vyššího přítoku krve do svalů. Používání kompresních návleků snižuje riziko zranění, podporuje přísun energie, větší vytrvalost a zvýšený výkon. Kompresní návleky snižují svalové vibrace a nohy tak po výkonu méně bolí.