Sortiment | Zdravotní obuv

Jsme první značkovou kamennou prodejnou italské zdravotní obuvi Peter Legwood v ČR. Tuto obuv vám přímo v naší prodejně upravíme na míru dle postavení vašich chodidel. Před zakoupením obuvi Peter Legwood doporučujeme projít scanem chodidel iStep. V Chodím zdravě máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si všechny typy této zdravotní obuvi, vhodné pro děti i dospělé. Ze široké nabídky nabídky vzorů i barev si jistě vyberete i vy. Přijďte se přesvědčit osobně.

Přestože je naše prodejna otevřena každý všední den od 10:00 do 18:00 a v sobotu od 11:00 do 18:00, je třeba si předem rezervovat termín, v němž se budeme věnovat výhradně vám.

REZERVOVAT TERMÍN ANALÝZY CHODIDEL

PETER LEGWOOD AEQUOS Dolphin Obuv pro ženy

Varianty

 

Pata boty je zvýšena o 10% pro větší oporu a lepší držení chodidla, oceníte ji také pro její velkou odolnost. Tento model je dodáván ve velikostech od č. 35 do č. 41.

PETER LEGWOOD AEQUOS Duck Unisex

Varianty

 

Je flexibilní pro každodenní nošení. Tento model je dodáván ve dvojčíslí: od č. 34-35 do č. 47-48.

PETER LEGWOOD AEQUOS Bubble Dětská obuv

Varianty

 

Charakteristická větší hloubkou boty (paty) a zvýšenou ochranou kotníku, která má předejít vyzutí. Dítě může v této zdravotní obuvi klidně běžet a nemusí mít strach, že ji ztratí.

Tento model je dodáván ve dvojčíslí: č. 24-25, č. 26-27, č. 28-29, č. 30-31, č. 32-33.

PETER LEGWOOD AEQUOS Bull

Varianty

 

Ideální celoroční zdravotní obuv. Tento model je dodáván ve velikostech od č. 35 do č. 48.

PETER LEGWOOD AEQUOS Žabky Shark

Varianty

 

Žabky AEQUOS Shark jsou dodávány v těchto velikostech-dvojčíslí: 35-36, 37-38, 39-40. Barvy lilla- fialová, rosa-světle růžová, azzurro-modrá, bianco-bílá, nero-černá, 41-42, 43-44, 45-46 azzurro-modrá, nero-černá.

PETER LEGWOOD AEQUOS RUNWAY ergonomické vložky

Vhodné pro: všechny typy obuvi

AEQUOS vložky do obuvi RUNWAY velikost od č. 36 do 45.

Ergonomické vložky RUNWAY jsou vyvinuty na základě systému AEQUOS patentovaného značkou PETER LEGWOOD.

Systém AEQUOS díky sérii tlakových bodů a nastavení zvětšuje opěrnou plochu chodidla a tím výrazně zlepšuje tělesnou rovnováhu. Umožňuje pohybovému aparátu lepší funkci a zmenšení kontraktur *, které mohou působit nepříjemně na nohy a záda. Sklony omezují rotace mezi jednotlivými klouby a snižují tak jejich opotřebení.

Vložky RUNWAY PETER LEGWOOD mají mnoho způsobů využití: v každodenním životě napomáhají k optimálnímu postavení zad a kloubů, při sportu se stává nepostradatelným nástrojem k plnému využití fyzické síly a k snižování poškození vznikajících při intenzivní aktivitě. V neposlední řadě přispívá k rychlejší regeneraci po velké námaze či při vzniku malých poranění.

* Fyziologická kontraktura vzniká z mechanických nebo biochemických příčin, které působí na kontraktilní mechanismus bez vzniku akčních potenciálů. Vzniká v takové situaci, kdy sval nemůže dokonale relaxovat mezi stimuly, nebo je dlouhodobě velmi aktivní. Tento stav lze vidět při únavě, bývá označován jako svalová kocovina.