Trápí Vás bolest nohou? Máme pro Vás řešení!

Prvním krokem k řešení bolesti nohou je vyšetření na přístroji iStep. iStep je patentovaná technologie z USA umožňující plně automatizovanou detailní analýzu chodidel. Výsledky měření iStep jsou mimo jiné základem pro určení typu ortopedické vložky, vhodných cvičení pro zlepšení stavu chodidel a pohybového aparátu nebo doporučení vhodného typu obuvi.

istep

CO ZJISTÍTE PŘI ANALÝZE NA PŘÍSTROJI ISTEP?

  • Zjistíte váš typ chodidla a postavení nožní klenby
  • Odhalíte, proč vás bolí nohy nebo záda
  • Dozvíte se více o tom, jak pečovat o své nohy

KOLIK STOJÍ VYŠETŘENÍ

  • Vyšetření na přístroji iStep stojí 390 Kč

ZÍSKEJTE VOUCHER PRO VYŠETŘENÍ ISTEP ZDARMA!

Nyní máte jedinečnou příležitost si analýzu chodidel vyzkoušet zcela zdarma. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a následně se objednat na přesný termín měření na jednu z našich poboček (Brno, Praha, Jablonec, Bratislava).

*Zavazujeme, se že vyplněné údaje neposkytneme žádné třetí straně pro marketingové ani jiné účely. E-mailová adresa bude použita pro odeslání výsledků měření iStep a pro případnou další komunikaci s prodejnami Chodím zdravě. Tým Chodím zdravě.

Napsali o nás

Pred návštevou Chodím zdravo a vyskúšaním iStepu som netušila, že aj do lodičiek existujú vhodné ortopedické vložky. Po mesiaci používania si ich nemôžem vynachváliť. 

Marcela Křížová

Návšteva v Chodím zdravo na mne zanechala pozitívny dojem. Vyskúšal som si meranie na iStepe. Chválim príjemný personál. Premýšľam o tom, že sa o nohy budem lepšie starať.

Roman Škuthan

Po úraze Achillovej šľachy som sa musela obmedziť v športe. Až vďaka iStepu som objavila na mieru upravené vložky do športových topánok. Teraz zas môžem behať a športovať, ako som bola zvyknutá. 

Aneta P.