Trápí Vás bolest nohou? Máme pro Vás řešení!

Prvním krokem k řešení bolesti nohou je vyšetření na přístroji iStep. iStep je patentovaná technologie z USA umožňující plně automatizovanou detailní analýzu chodidel. Výsledky měření iStep jsou mimo jiné základem pro určení typu ortopedické vložky, vhodných cvičení pro zlepšení stavu chodidel a pohybového aparátu nebo doporučení vhodného typu obuvi.

istep

CO ZJISTÍTE PŘI ANALÝZE NA PŘÍSTROJI ISTEP?

  • Zjistíte váš typ chodidla a postavení nožní klenby
  • Odhalíte, proč vás bolí nohy nebo záda
  • Dozvíte se více o tom, jak pečovat o své nohy

KOLIK STOJÍ VYŠETŘENÍ

  • Vyšetření na přístroji iStep stojí 390 Kč

ZÍSKEJTE VOUCHER PRO VYŠETŘENÍ ISTEP ZDARMA!

Při příležitosti otevření první prodejny Chodím zdravě s technologií iStep v ČR máte jedinečnou příležitost si analýzu chodidel vyzkoušet zcela zdarma. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a následně se objednat na přesný termín měření na jednu z našich poboček (Brno, Praha, Neratovice-Libiš).

*Zavazujeme, se že vyplněné údaje neposkytneme žádné třetí straně pro marketingové ani jiné účely. E-mailová adresa bude použita pro odeslání výsledků měření iStep a pro případnou další komunikaci s prodejnami Chodím zdravě. Tým Chodím zdravě.

Napsali o nás

Po úrazu achillovy šlachy jsem se musela omezit ve sportu. Teprve díky iStepu jsem objevila na míru upravené vložky do sportovních bot. Teď zase můžu běhat a sportovat, jak jsem byla zvyklá.

Aneta P.

Návštěva v Chodím zdravě na mě zanechala pozitivní dojem. Vyzkoušel jsem si měření na iStepu. Chválím příjemný personál. Přemýšlím o tom, že se o nohy budu lépe starat.

Roman Škuthan

Před návštěvou Chodím zdravě a vyzkoušením iStepu jsem netušila, že i do lodiček existují vhodné ortopedické vložky. Po měsíci používání si je nemůžu vynachválit.

Marcela Křížová