Sortiment | Kompresní prádlo

Kompresní prádlo je účinným nástrojem nejen pro sportovce. Podporuje krevní oběh, slouží jako prevence rozvoje křečových žil nebo cestovní trombózy.

Podkolenka a návlek CEP

Německé podkolenky CEP poskytují maximální kvalitu a funkčnost pro všechny vrcholové i rekreační sportovce. Komprese zlepšuje zásobování svalů kyslíkem, což je důležité pro výkon, regeneraci i prevenci zranění.

Podkolenka je vyrobena z extra odolného vlákna z chemického hedvábí. Perfektnímu padnutí na nohu pomáhá široký lem, extra plochý šev v oblasti prstů na noze ochraňující tlakové body a anatomický design.

Maxis Relax

KOMPRESIVNÍ TŘÍDA: I. KT (18-21 mm Hg)

Podkolenky, stehenní punčochy a punčocháče RELAX snižují potíže žilní nedostatečnosti, např. pocit únavy, těžkých nohou nebo otoky. Slouží jako prevence při rozvoji křečových žil, v těhotenství i při hlubokém zánětu žil.

Maxis Travel

KOMPRESIVNÍ TŘÍDA: I. KT (18-21 mm Hg)

Antibakteriální, kompresní podkolenky TRAVEL poskytují prevenci bolesti nohou a otoků. Jsou doporučovány proti vzniku cestovní trombózy – podporují cirkulaci krve, takže krev namísto hromadění v nohách odtéká proti působení gravitace přirozeně zpět k srdci.