Sortiment | Ortopedické vložky

LYNCO MOZAIC

Vhodné pro dámy i pány:

S patentovanou Mozaic Customization Technology® lze ortopedické vložky upravit na počkání, přizpůsobit Vašim chodidlům a poskytnout jim tak dokonalou péči.

LYNCO FASHION

Vhodné pro dámy i pány:

Unikátní ortopedickou vložku Fashion použijete do úzké a těsné společenské obuvi, balerín, lodiček i kozaček. Speciální tvar s vestavěnou podporu Lynco® pomáhá zajistit správné držení těla. Svrchní vrstva je vyrobena z měkké a prodyšné kůže.

 

LYNCO CASUAL

Vhodné pro dámy i pány:

Lehké a pružné ortopedické vložky Casual jsou vybaveny technologií high-tech Carbosan®, která tlumí nárazy. Měděná vlákna CopperGuard® zajišťují antibakteriální funkci. Jsou vhodné na celodenní nošení.

 

LYNCO SPORT

Vhodné pro dámy i pány:

Speciálně vyvinuté pro rekreační i profesionální sportovce. Poskytují větší oporu při odrazu a výbornou stabilitu. Měděná vlákna CopperGuard® zajišťují antibakteriální fuknci.

LYNCO DRESS

Vhodné pro dámy i pány:

Tříčtvrteční vložka do uzavřené společenské obuvi. Tvarované jádro Pedic™ zajišťuje stabilitu a odolnost, svrchní vrstva díky kůži dýchá a spodní vrstva pokrytá semišem zabraňuje klouzání uvnitř boty.

PETER LEGWOOD RUNWAY KID

Vhodné pro děti:

Dětské vložky se vyrábí ve velikostech 29 – 34. Jsou vyvinuty na základě patentovaného systému AEQUOS. Série tlakových bodů a nastavení zvětšuje opěrnou plochu chodidla a výrazně zlepšuje tělesnou rovnováhu.

 

PETER LEGWOOD AEQUOS RUNWAY

Vhodné pro dámy i pány:

Ergonomické vložky RUNWAY jsou vyvinuty na základě patentovaného systému AEQUOS. Série tlakových bodů a nastavení zvětšuje opěrnou plochu chodidla a výrazně zlepšuje tělesnou rovnováhu.