Sortiment | Zdravotní obuv Aetrex

Díky patentovanému vyvýšení Lynco® pomáhá zdravotní obuv Aetrex správnému držení těla, snižuje svalové napětí a tlumí nárazy při chůzi. Výsledkem je úleva a lepší rovnováha. Vyrábí se z odolné, lehké a trvanlivé směsi EVA UltraSky™. Aetrex Flip flop a Slide jsou americká moderní zdravotní obuv, kterou si můžete pořídit v různých modelech a barvách.
Nejvhodnější model a velikost Vám doporučíme podle výsledků měření chodidel na přístroji iStep®. Je třeba si předem rezervovat termín, v němž se budeme věnovat výhradně Vám.

REZERVOVAT TERMÍN ANALÝZY CHODIDEL

AETREX FLIP FLOP

Zabudovaná podpora Lynco® staví celé tělo zpět do osy. Pásek mezi prsty je speciálně navržen z měkké pěny tak, aby chodidla měla pohodlí celý den. Protiskluzová podrážka umožňuje nosit Flip flopy celý den v práci, doma i na procházky. Tento model je dodáván ve velikostech č. 35 až 46.

AETREX SLIDE

Patentované vyvýšení Lynco® pomáhá udržet správné držení těla a snižuje svalové napětí. Protiskluzová podrážka umožňuje nosit obuv celý den v práci, doma i na procházky.  Tento model je dodáván ve velikostech č. 35 až 46.