Funkční diagnostika a cvičení

Funkční a komplexní diagnostika Ideal Move, na které se dozvíte vše o Vašich chodidlech a těle (dysbalance, bolesti, pohybové návyky, špatné stereotypy).

  • cvičení
  • konzultace
  • vysvětlení příčin a rizik

 

60 min s pohybovým trenérem. Rezervace na tel. čísle:

Adresa:

  • Žitná 52, Praha 2, prodejna Chodím zdravě

Funkční podložka Jang

Funkční podložka ve tvaru Jang od Ideal Move vás naučí správné funkci chodidel. Ta má vliv na správný postoj, bolavá záda a mnoho dalšího. Podložka pro efektivní cvičení, vhodná pro děti od 7 let.

Pečující krém na chodidla s ureou a panthenolem

Pečující a hloubkově vyživující krém pro každodenní péči o chodidla. Změkčuje, zjemňuje, hydratuje pokožku a pomáhá předcházet bolestivému popraskání ztvrdlé kůže. Esenciální oleje neutralizují pachy.

Aktivní látky: Urea, kokosový olej, včelí vosk, bambucké máslo, lanolín, kyselina hyaluronová, panthenol, allantoin, esenciální oleje bergamot, litchi a citron.

Použití: Nanášejte a jemně vmasírujte pravidelně ráno a večer na čistou pokožku chodidel, zejména na patách.

Skinners Aqua

Skinners jsou lehké jako ponožky a odolné jako běžná obuv. Zažijte skutečnou svobodu pohybu ať už jste na tůře v horách nebo na výletě s kamarády.

Skinners Anthracite

Skinners jsou lehké jako ponožky a odolné jako běžná obuv. Zažijte skutečnou svobodu pohybu ať už jste na tůře v horách nebo na výletě s kamarády.

Adjustační ponožky

Originální Adjustační ponožky® od firmy Happy Feet jsou vyrobeny z jemné bavlny s příměsí polyesteru a elastanu.

Uvolňují napětí, pomáhají srovnat prsty, snižují podráždění, zmírňují bolesti nohou, zlepšují krevní oběh, dodávají nohám a prstům novou energii. Udržují nohy a prsty ohebné a tím méně bolestivé. Mají volnější lem a otevřenou přední část se čtyřmi oddělovači prstů, které vyvíjejí jemný tlak na prsty u nohou, aby vyrovnaly prsty s chodidlem. Oddělovače jsou vyráběné ručně a výroba je přísně kontrolována, protože pro dosažení maximálního efektu je důležité dodržení jejich správné délky a šířky.
Adjustační ponožky nejsou určeny pro běžnou chůzi, plně účinné jsou v uvolněné poloze, kdy nohy nejsou pod tlakem – při sezení, ležení či spánku.