Sortiment | Zdravotní obuv Peter Legwood

Jsme první značkovou kamennou prodejnou italské zdravotní obuvi Peter Legwood v ČR. Na počkání upravíme obuv na míru dle postavení Vašich chodidel. Nejvhodnější model a velikost Vám doporučíme podle výsledků měření chodidel na přístroji iStep®. Je třeba si předem rezervovat termín, v němž se budeme věnovat výhradně Vám.

REZERVOVAT TERMÍN ANALÝZY CHODIDEL

PETER LEGWOOD AEQUOS Dolphin Obuv pro ženy

Dolphin je obuv určená ženám nebo větším dětem. Pata boty je zvýšena o 10 % pro větší oporu a lepší držení nohy. Oceníte ji také pro její velkou odolnost. Využívá patentovaného systému AEQUOS.  Je velmi často používána jako pracovní obuv (ve zdravotnictví, školství apod.). Tento model je dodáván ve velikostech č. 35 až 41.

PETER LEGWOOD AEQUOS Bubble Dětská obuv

Bubble dětská obuv je charakteristická větší hloubkou boty a zvýšenou ochranou kotníku, která má předejít vyzutí. Je založena na patentovaném systému AEQUOS. Dítě může v této zdravotní obuvi klidně běžet a nemusí mít strach, že ji ztratí. Botičky jsou vhodné do školy i školky jako přezůvky.

Tento model je dodáván ve velikostech (dvojčíslí) č. 24–25, 26–27, 28–29, 30–31, 32–33.  Obuv je upravitelná na míru. V Chodím zdravě  vám proškolený personál poradí s výběrem, popřípadě s úpravou obuvi.

 

PETER LEGWOOD AEQUOS Žabky Shark

Shark jsou zdravotní žabky, jejichž funkčnost je založena na systému AEQUOS. Jedná se o flexibilní obuv, kterou můžete nosit ve městě i na pláži. Tento model je dodáván ve velikostech (dvojčíslí) č. 35–36, 37–38, 39–40, 41-42 (lilla – fialová, rosa – světle růžová, azzurro – modrá, bianco – bílá, nero – černá), 43–44, 45–46 (azzurro – modrá, nero –černá).

PETER LEGWOOD AEQUOS KONG

Tento model je velmi odolný, má zesílenou patu. Stejně jako všechny ostatní modely je založen na  systému AEQUOS. Tento model je dodáván ve velikostech č. 41 až 45.

PETER LEGWOOD AEQUOS Bull

Ideální celoroční zdravotní obuv založená na patentovaném systému AEQUOS. Je velmi často používána jako pracovní obuv (ve zdravotnictví, školství apod.). Tento model je dodáván ve velikostech č. 35 až 48.

PETER LEGWOOD AEQUOS Duck Unisex

Duck je flexibilní obuv pro každodenní nošení založená na patentovaném systému AEQUOS. Byla vyrobena jako vůbec první model Peter Legwood. Tento model je dodáván ve dvojčíslí: od č. 34-35  – 40-41 a od č. 45-46 – č. 47-48.

PETER LEGWOOD AEQUOS EVOLUTION 1

Obuv Evolution 1 značky Peter Legwood je dodáván ve velikostech č. 37 až 46.

Tato obuv má integrovanou ortopedickou vložku Peter Legwood, která je založena na patentovaném systému AEQUOS. Tento ergonomický systém, garantující přejímání správného držení těla, je vhodný pro všechny typy chodidel. Působením tlakových bodů a naklonění dodává chodidlu větší stabilitu, čím napomáhá zlepšení rovnováhy a výrazně snižuje námahu pohybového aparátu.

technologie Peter Legwood